...

Caterio

O nas

Nasza firma to przede wszystkim zespół, jesteśmy grupą pasjonatów gotujących z sercem i zaangażowaniem. Doświadczeni kucharze, specjaliści obsługi klienta, dostawcy i zaangażowane szefostwo. Wszyscy wkładają serce, aby na Waszych talerzach mogły gościć rozmaite doznania kulinarne.

Od eleganckich przyjęć, poprzez spotkania biznesowe, konferencje, wesela, komunie, aż do imprez domowych oraz cateringu dla szkół, żłobków i przedszkoli nasz zespół dedykowany jest tworzeniu niezapomnianych chwil poprzez kreatywne i pyszne potrawy.

Gabriel

Szef kuchni

Gabriel (Szef kuchni)

Gabriel to lider w naszym gastronomicznym świecie. Oddaje serce i duszę gotowaniu, tworząc menu, które sprawia, że Wasze talerze gościć będą pyszne i różnorodne potrawy. Posiada nie tylko niezrównane umiejętności kulinarne, ale także zdolności organizacyjne godne dowódcy. Jego zapał i pasja motywują zespół do osiągania doskonałości. Zawsze uśmiechnięty, sprawia, że gotowanie staje się nie tylko zadaniem, ale prawdziwą przyjemnością. Jego kuchenny entuzjazm zaraża wszystkich wokół, sprawiając, że gotowanie to czysta przyjemność.

Julia

Kucharka

Julia (Kucharka)

Julia - nasza niezastąpiona kucharka, serce naszej kuchni odpowiedzialnej za zdrowe i smaczne posiłki dostarczane dzieciom. To pasjonatka kulinarna z ogromnym doświadczeniem, z uśmiechem i pełna energii tworzy dania, które wspierają rozwój i zdrowie naszych najmłodszych klientów, a także wprowadzają dzieci we wspaniały świat różnorodnych smaków. Dba o to aby dania trafiały w gusta i preferencje małych smakoszy

Olena

Kucharka

Olena(Kucharka)

Olena to kucharka o czułym smaku i sercu. Jej potrawy to nie tylko dania, lecz wyraz uczuć, które wkłada w każdy składnik. Zawsze z uśmiechem gotuje, tworząc kulinarną magię, która dotyka nie tylko podniebienia, ale również serc naszych smakoszy. W jej kuchni zawsze króluje świeżość, smaki zaskakują, a atmosfera jest pełna radości gotowania. Olena to kucharka, której gotowanie to czysta poezja smaku. Z pasją i delikatnością, sprawia, że każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży..

Aleksandra

Manager

Aleksandra (Manager)

Kontakt

Contact Us

Scroll to Top